Фото

Lopifit — перший у світі велосипед, поєднаний з біговою доріжкою (фото)

Фраза “йти для того, щоб їхати” звучить дещо дивно, але саме на цьому принципі і був створений перший в світі електричний велосипед, поєднаний з біговою доріжкою. Він стане ідеальним рішенням для тих, хто дійсно піклується про своє здоров’я.

0228ee03add013153144d73d1c8534ed

Фантазія винахідників справді безмежна. Черговим винаходом став електричний велосипед, на якому для того, щоб їхати потрібно, як це не парадоксально звучить, не крутити педалі, а йти. Lopifit є першим у світі “пішохідним велосипедом”. У багатьох відносинах, це переосмислення традиційної концепції велосипеда і немає ніяких сумнівів в тому, що він стане справжньою революцією в світі електричних велосипедів.

Електричний пішохідний велосипед.
На перший погляд Lopifit здається таким собі гібридом велосипеда і бігової доріжки, але насправді це щось більше. Як стверджують розробники, Lopifit – новий спосіб отримати не тільки всі переваги вправ на біговій доріжці, але прекрасний спосіб тренуватися на відкритому повітрі.

Lopifit оснащений світлодіодним освітленням.
З технічної точки зору, це електричний велосипед: девайс оснащений електромотором Quantum, який працює завдяки ходьбі по біговій доріжці. Подібним способом досягається швидкість у 4 рази вище, ніж швидкість звичайного велосипеда. При цьому, якщо людина збирається з’їхати вниз по схилу, автоматично вмикається функція крену і гальма, а двигун вимикається повністю.

Вартість Lopifit – $ 2147.
Lopifit має запас ходу в 55 км і навіть оснащений вантажною стійкою, світлодіодним освітленням і індикатор батареї. Продається Lopifit в 6 різних кольорах, а його вартість – $ 2147.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button