Авто

Luca — автомобіль, зроблений з переробленого сміття (фото)

Автомобіль, який майже повністю зроблений зі сміття, може розвивати швидкість до 90 км / год

Студенти Технологічного університету Ейндховена в Нідерландах створили спортивний автомобіль з перероблених відходів.

Bart van Overbeeke / Eindhoven University of Technology

Щорічно люди виробляють понад два мільярди тонн відходів. Щоб показати можливість повторного використання цих відходів, команда студентів з Нідерландів створила автомобіль, який майже повністю складається з перероблених матеріалів.

«Сміттєва машина» Luca зроблена з лляної тканини і переробленого пластику, велика частина якого була виловлена в океані. Кузов складається з АБС-пластика — матеріалу, що використовується в дитячих іграшках і кухонних приладдях. «Фарбування» Luca — кольорова плівка, яку можна легко видалити без залишку. Вікна виготовлені з переробленого матеріалу. Сидіння автомобіля наповнені кокосовою стружкою і кінським волосом, а чохли для них зроблені з переробленого пластику. За словами команди, «на дотик і зовнішній вигляд виглядає як замша».

Автомобіль з двома електродвигунами і заднім приводом може розвивати швидкість до 90 кілометрів на годину. Важить він приблизно 360 кілограмів без акумуляторів і 400 — з акумуляторами. Це в два рази менше звичайного автомобіля.

На одному заряді Luca здатний проїхати понад 220 кілометрів.

Bart van Overbeeke / Eindhoven University of Technology

Команда студентів сподівається, що їх «сміттєвий автомобіль» допоможе людям зрозуміти свою споживчу поведінку і робить внесок в розвиток економіки замкнутого циклу.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»