Авто

У Південній Кореї з’явився перший в світі сміттєвоз на водні

Для боротьби з глобальним потеплінням і емісією СО2 важливо, щоб кожен автомобіль стає «зеленішим»: і приватне авто, і сміттєвоз

У 2018 році мерія міста Чханвон заявила про те, що це південнокорейське місто стане «водневим». Відтоді місцева влада активно розвиває інфраструктуру для такого виду транспорту. Зараз в Чханвоне зареєстроване найбільше в Південній Кореї число водневих автомобілів і заправок. А минулого літа в місті почали здійснюватися регулярні рейси перших в країні автобусів на водневих паливних елементах. Час прийшов і для сміттєвозів!

Чанвоне об’єднав зусилля з Hyundai Motors і Державним автомобільним науково-дослідним інститутом, щоб створити перший у світі сміттєвоз на водневих паливних елементах. Створення такого виду транспорту відбувалося в рамках програми з популяризації екологічно чистих транспортних засобів для адміністративних цілей.

У Південній Кореї з'явився перший в світі сміттєвоз на водні

28 грудня місцева влада і їх партнери провели святкову церемонію, присвячену початку 12-місячної випробувальної програми водневого сміттєвоза. Машина вантажопідйомністю 5 тонн розроблялася з 2017 року, вона виглядає, так само як і будь-який інший сміттєвоз, проте не завдає жодної шкоди довкіллю. Місцеве видання зазначає, що водневе паливо дозволяє не тільки повністю усунути викиди вихлопних газів, а й значно знижує шум під час роботи вантажівки.

Протягом наступних 12 місяців місцева влада збирається перевірити працездатність вантажівки і оцінити її безпеку. Повідомляється, що однієї заправки газом вистачає на 350 кілометрів шляху. Вартість проєкту становила 9,2 мільйона доларів.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button