Технології

В Австралії пари буде розводити штучний інтелект

В Австралії з’явився додаток, який «справедливо» розподіляє права, обов’язки і майно при розлученні. Влада країни рекомендує використовувати інструмент замість перевантажених судів.

Image by Tumisu from Pixabay

Новий додаток Amica використовує штучний інтелект (ШІ), щоб допомогти справедливо розвести пари і розділити їх активи. Творці сервісу відзначають, що пандемія коронавірусу випробувала навіть найсильніші взаємини. Результати травневого опитування, проведеного організацією Relationships Australia, показали, що 42% з 739 респондентів зіткнулися з негативними змінами у своїх відносинах в умовах обмежень на пересування.

Уряд Австралії підтримав використання Amica для тих, хто намагається розлучитися, але не розуміє як справедливо розподілити обов’язки і майно. У чаті використовується штучний інтелект (ШІ) для того, щоб пропонувати варіанти, як пари можуть розділити свої гроші і майно в залежності від обставин.

Згідно з сайтом Amica, він «розглядає правові принципи і застосовує їх до ваших обставин». Іншими словами, програмне забезпечення спирається на масив даних (зібраних і впроваджених розробниками) з аналогічних минулих випадків.

Творці сервісу пояснили, що австралійська система сімейного права перевантажена, що призводить до тривалих затримок за рішенням судів про розлучення. Судовий розгляд також дорогий, і складні справи з питань сімейного права можуть коштувати кожній стороні понад 200 тис. австралійських доларів.

Такі інструменти штучного інтелекту, як Amica і Adieu, дозволяють парам самостійно розв’язувати проблеми і уникати повільного і дорогого судового процесу. Це особливо актуально для пар, які розглядають можливість розлучення на тлі обмежень через коронавірус.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button