Людина

Людина перетвориться в горбаня, якщо не змінити умови праці в офісах (фото+відео)

Вчені створили манекен офісного працівника майбутнього, наділивши його всіма професійними захворюваннями. В результаті вийшла моторошна лялька у натуральну величину, на яку ніхто не захоче бути схожим.

Fellowes

Лялька Емма, яка демонструє результат еволюції типового офісного працівника, має опухлі ноги з варикозними венами, хворобливий колір шкіри, горбату спину і згаслий підсліпуватий погляд червоних очей. Саме так, на думку групи експертів в області охорони здоров’я, яку очолює футурист Вільямом Хайем, буде виглядати офісний працівник через 20 років, якщо роботодавці не змінять умови праці. Свої спостереження вони описали в роботі «The Work Colleague of the Future» («Колега майбутнього»).

В ході дослідження було опитано понад три тисячі офісних працівників Франції, Німеччини та Великобританії. З’ясувалося, що 50% з них мають проблеми із зором, 48% страждають від болю в спині і у 48% регулярно болить голова. Всі ці нездужання викликані виключно роботою в сучасному офісі. На основі отриманих скарг дослідники і зробили ляльку Емму.

«Якщо ми радикально не змінимо умови праці, не станемо більше рухатися, міняти положення тіла за робочим столом, перериватися на прогулянки, або не покращиться робочі місця, то офіси перетворять нас в дуже хворих людей», – обіцяє Вільям Хайем.

Потрібно відзначити, що дослідження проводилося на замовлення компанії Fellowes, яка займається виробництвом і продажем офісних меблів і техніки, а значить його результати не можна визнати повною мірою науковими і неупередженими. В черговий раз бізнес приваблює вчених для просування своєї продукції. Однак, багато людей відчули на собі всі принади офісного життя, коли немає часу відірватися і просто пройтися. І чим менше ми рухаємося, тим менше нам цього хочеться. Тому Емма і її творці не так далекі від істини, обіцяючи завантаженим офісним працівникам вельми похмуре майбутнє.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button