Людина

Експерти розповіли, про що можуть свідчити пози партнерів у сні

Фахівці найбільшого британського сайту знайомств для одружених провели опитування понад двох тисяч користувачів. В результаті їм вдалося виявити найбільш популярні пози, в яких сплять люди. Так був складений список поз уві сні, які можуть характеризувати партнерів.

Найпопулярнішою позою для сну, на яку вказали 34% респондентів виявилася поза лицем до лиця на деякому віддаленні. Незважаючи на відносну безпеку у відносинах, стверджують експерти, така поза часто вказує на зраду з боку одного з партнерів. Відбувається це в зв’язку з тим, що той, хто обманює в парі намагається утриматися від надмірного наближення.

На другому місці виявилося «цілування спини», яке зустрічається приблизно у 22% опитаних. У цьому випадку нерідко має місце зіткнення ногами, що вважається ознакою досить теплих відносин між партнерами. А ось в позі «ложки» зі своїми чоловіками і жінками сплять лише 16% британців. Така поза може свідчити про сильну прихильність один до одного, ба більше, найчастіше вона зустрічається лише на самому початку романтичних відносин. Втім, як зазначили респонденти, вони вважають цю позу досить незручною для сну.

Кнопка «Наверх»
Закрыть