Поради

Львів дарує квіткові шедеври

Львів — прекрасне місто з архітектурою, яка западає у душу й змушує днями й ночами ходити по вузьким вуличкам, вдихаючи аромат кави та свіжих пляцків. А який тут театр опери та балету! Повірте, якщо ви плануєте побувати у місті — обов’язково сходіть до театру. Таких постанов як тут не має не лише в Україні, а й у Європі.

В дійсності у Львові безліч місць, які слід відвідати. Тут чудові кав’ярні, мальовничі пейзажі й унікальна атмосфера, яка зачаровує з першої миті. А ще тут можна купити квіти Львів, щоб подарувати їх найчарівнішій дівчині на світі. Уявіть собі, що ваша подорож перетворюється у романтичне освідчення, яке супроводжується букетом першокласних троянд, вручених у потрібний момент.

Асортимент

Зразу слід сказати, що тут безліч різноманітних концепцій, які допоможуть вам вірно виразити свої почуття. Допустимо, ви вже не раз дарували своїй другій половинці букети квітів, але ж яка романтична подорож без цього атрибуту? Тому проявіть оригінальність — подаруйте коробку з квітами.

Цікаво, що коробка може виступати як елемент композиції, так і у якості функціонального об’єкта. Уявіть собі ситуацію. Дівчина чує стукіт у двері, дивиться у вічко й бачить круглу коробку з подарунковим бантом. Швидше за все вона подумає, що там капелюшок, або щось подібне. Проте знявши кришку, вона відчує приємний аромат, а перед її поглядом відкриється композиція, що змусить навіть крижане серце розтанути. Тому не гайте часу й замовляйте квіти у коробці. Ваша дівчини стовідсотково віддячить вам за цей подарунок.

Якщо ж ви бажаєте оригінальності, чи просто хочете втілити у життя власний задум, то обирайте букет від флориста. Це не просто щоденна композиція від майстра. Схема роботи наступна: ви залишаєте на сайті свої побажання, а квітковий майстер втілює їх у життя.

Інколи коли ми подорожуємо з дорогими серцю людьми між нами виникають певні конфлікти та суперечки. У такому випадку неважливо хто винен. Жінка у будь-якому разі не визнає своєї провини. Тому ви як чоловік повинні знайти рішення проблеми й при цьому правильно підвести обраницю до того, щоб вона змогла вам пробачити. Квіті — це унікальна мова, яка була придумана тисячі років тому, щоб доносити до людей почуття. При цьому потрібно вірно обрати слова, щоб примирення стало можливим. Інколи достатньо простого кошику з трояндами, щоб дівчина розтала, проте коли ви дійсно винні й провина вагома — так просто вам усе залагодити не вдасться. Саме для таких ситуацій існують мегавеликі букети.

Але одного мегавеликого букету недостатньо. Справа у тім, що ваша половинка повинна побачити, що ви зрозуміли свою помилку. Візьмемо конкретний приклад: букет «Акварель». Для його створення використовується безліч троянд різного кольору. Він одним своїм виглядом уособлює життя пари, яке складається з безлічі моментів різних відтінків. Проте він світлий й позитивний, а вам потрібно донести певну ідею. Тому попросіть флориста включити у букет дві чорні квітки, або просто засушені. При цьому у записці потрібно написати: «Наше життя, як цей букет — кольорове та різноманітне. Давай не будемо псувати його чорними плямами». Через декілька хвилин після того, як дівчина прийме подарунок вам потрібно подзвонити у двері й сказати ті слова, яких вона очікує. А далі ви разом викинете пожухлі квіти й забудете про суперечку.

На щастя у більшості випадків квіти дарують у якості символів симпатії або для відзначення певних яскравих подій. Проте не слід бути банальними навіть у цьому. Троянда — королівська квітка, проте її слід дарувати тільки на особливі дати. Для усіх інших подій можна знайти прекрасні й вишукані композиції з тюльпанів, орхідей чи гербер.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button