Поради

Як обрати меблі

У сучасному світі ціна вільного простору зростає з кожним роком. Не дивно, що зараз кожен українець хоче мати меблі, які займають мінімум місця й при цьому їх об’єму достатньо, щоб вмістити усі речі. Звісно добитися такого результату непросто. Особливо без базових знань ергономіки. На щастя сучасні конструкторські бюро Львова приділяють надзвичайну увагу саме цьому питанню. Не є виключенням й компанія MeblyDezain, де працюють справжні фахівці, що забезпечують ультрасучасний зовнішній вигляд та ергономіку.

Нюанси вибору

Перед тим як купити меблі вам потрібно чітко знати у яку кімнату ви їх поставите, та як будете використовувати. Візьмемо банальний приклад: у вас є вітальня з непоганим метражем. Проте стара шведська стінка займає половину усієї площі. При чому користі від неї небагато. Повірте, нікого не цікавить скільки у вас чайних сервізів чи склянок. По справжньому функціональними є лише декілька відділень, у яких зберігаються речі, простирадла, побутові дрібнички й таке інше.

Так ви можете без проблем звільнити до половини вільного простору й при цьому нічого не втрати в ергономіці. Звісно сервізи прийдеться покласти у ящики, проте ви навряд чи від цього що-небудь втратите. У той же час ваші костюми чи сукні будуть висіти на вішаках, а сорочки чи футболки знайдуть собі місце в одному з багатьох ящиків.

Сам проект повинен виглядати наступним чином: багато вільного місця, декілька підвісних поличок, одна повноцінна купейна шафа. Достатньо буде декількох відділів під стелю, щоб умістити увесь гардероб двох, або більше людей. Внизу буде йти лінія з невеличких комодів. На них відповідно можна встановити телевізор та розмістити певні декоративні елементи, наприклад вазони.

Також не слід забувати про правильне освітлення. Безумовно, доречно підібрані меблі дозволять по максимуму використовувати простір, що є у кімнаті, проте цього недостатньо для створення відчуття простору. Потрібно встановити відповідні освітлювальні елементи. Краще за все для цього підходить точкове освітлення. Такі елементи допомагають освітити найбільш темні кутки приміщення. Таким чином жоден метр не буде відібраний темрявою.

Кольорова палітра також має значення. Світлі кольори значно розширюють простір. У той час як темні пожирають його. Тому старайтесь обирати білі меблі, чи прайнанні шафи та комоди пастельних відтінків. Це дозволить вам зробити кімнату значно більшою у візуальному плані.

Навіть вікна у процесі планування мають значення, адже вони роблять кімнату значно світлішою. В крайньому випадку можна вдатися до перепланування. Наприклад, знести стіни й зробити студію. Таким чином завдяки зонуванню можна себе комфортно почувати навіть у невеликому приміщенні.

Особливу увагу слід приділити кухні. На жаль у будинках старого типу, вона досить мала. Як результат усій сім’ї приходиться вміщуватися у кімнатці два на два. При цьому сюди потрібно вмістити холодильник, плиту, стіл й таке інше. Щоб це стало реальністю краще за все купувати готове рішення, яке спеціалісти підлаштують під ваші умови. Тоді ви зможете купити кухню, яка ідеально підійде під ваш метраж та дозволить максимально якісно використовувати той простір, що є.

Щоб подібне стало реальністю конструктори зосереджують свою увагу на робочому трикутнику: плита, мийка, холодильник. Саме між цими трьома об’єктами приходиться ходити людині, щоб приготувати собі поїсти. Від того як буде спланована їх розстановка залежить ергономіка. Також слід враховувати такі дрібниці як заміна плити на варильну поверхню, компактний холодильник й таке інше.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments