Відео

Мандрівник у часі з 2028 року показав знімок динозавра, зроблений 66 мільйонів років тому

Анонім, який приховав свою особистість за розпливчастим обличчям, стверджує, що подорожував у часі в далеке минуле. Звертаючись до дослідників паранормальних явищ на YouTube, так званий мандрівник з 2028 року сказав, що він бачив живих динозаврів своїми очима і навіть фотографував їх.

Фото: Канал ApexTV, YouTube

У відео для каналу ApexTV мандрівник у часі з 2028 року звертається з проханням, показуючи фотографію, яку він нібито зробив у крейдяно-палеоценовий період. Вона є “доказом” існування тиранозавра Рекса 66 мільйонів років тому.

Мандрівник у часі говорить на відео, що не знає точного місця розташування, але фото було зроблено в Північній Америці, нині це територія сучасної південно-західній частині Сполучених Штатів.

«А тепер я збираюся показати вам фотографію, яку я зробив 66 мільйонів років тому в минулому, це T-Rex – живий, я зміг сфотографувати його на камеру. Моя мета – переконати всіх, що подорожі в часі реальні, і у мене є багато доказів, які я міг би показати і в майбутньому».

Химерна фотографія показує розмитий вигляд T-Rex, який йде по пустелі. За твердженням мандрівника в часі, хижаки виглядали саме так, мали пір’я і шкіру фіолетового кольору.

Однак, не всі, хто бачив незвичайне відео ApexTV, повірили твердженнями мандрівників у часі або фотографій. Багато хто переконаний, що це всього лише виверт, оскільки жоден зі свідків переміщення в інші періоди часу не розповів, за якою технологією він це робив.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button