Ґаджети

Маркетингова стратегія Huawei — тролінг конкурентів

27 березня 2018 року відбудеться презентація смартфонів Huawei P20 і P20 Pro. Маркетологи компанії вирішили розрекламувати цю подію досить незвично — вони припаркували біля фірмових магазинів Apple і Samsung вантажівки з написами «Почекайте», повідомляє PhoneArena.

На деяких банерах написано: «WAIT», на інших: «BE PATIENT». Такі повідомлення не лише повідомляють клієнтам конкурентів, що варто «почекати» і «набратися терпіння», адже вихід нового смартфона відбудеться зовсім скоро. Виділені червоним літери A і I натякають на абревіатуру, що позначає штучний інтелект, і неймовірні здібності смартфонів.

На додаток до пересувних банерів на підході до Apple Store і магазинам Samsung можна побачити написи на асфальті, які свідчать, що гряде «відродження». Можливо, це відноситься до функцій і можливостей фото-камери, яка відроджує колись високі стандарти.

З одного боку, тролінг конкурентів — це весело. З іншого, це віддає якоюсь вторинністю. Чи здатна компанія представити щось своє, не звертаючи увагу на інших гравців галузі. До того ж, розміщення написів на асфальті схоже не тільки партизанського маркетингу, але і вандалізму.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button