Ґаджети

iPhone 9 отримає найбільший екран в історії iPhone

Apple ще не встигли анонсувати iPhone 8, а в інтернеті вже щосили обговорюють наступне покоління смартфонів.

iPhone 7 Plus і Samsung Galaxy Note 8

Інженери Apple спільно з Samsung Display працюють над створенням екрану діагоналлю 6,46 дюйма для нового пристрою, який вийде в наступному році. Про це передає ETNews, посилаючись на джерело, близьке до каліфорнійської компанії.

Вдумайтеся на секунду: 6,46 дюйма. Це більше, ніж дисплей Galaxy Note 8 з дисплеєм 6,3 дюйма, який нещодавно вийшов.

Потенційний iPhone 9 буде обладнаний OLED-панель, а це означає, що екран буде займати всю лицьову частину ґаджета, тобто не буде мати видимих дисплейних рамок. Щось подібне ми чекаємо від iPhone 8, який буде анонсований у вересні. Власне, тому, незважаючи на велику діагональ, зі смартфоном можна буде працювати однією рукою.

Попередні витоки говорять про те, що Apple планує повністю відмовитися від технології IPS в користь OLED-дисплеїв. Завдяки гнучкості OLED-панелей, каліфорнійська компанія зможе експериментувати з форм-фактором ґаджета. Ймовірно, в 2018 році кожен iPhone отримає безрамковий екран з вигнутими краями.

Apple офіційно підтвердила дату релізу нового iPhone. Презентація пройде 12 вересня. Крім ювілейного iPhone 8 на ній покажуть iPhone 7s, iPhone 7s Plus, Apple Watch з LTE-модулем і приставку Apple TV з підтримкою 4К-відео. iPhone 8 отримає дисплей з діагоналлю 5,8 дюйма, бездротову зарядку і 3D-камеру з системою розпізнавання обличя.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»