Технології

Майбутнє від Microsoft – версія 2015

На що буде схоже наше майбутнє? Найчастіше відповісти на це питання намагаються письменники і художники у своїх художніх творах. Набагато більш рідкісний випадок, коли за цю справу береться компанія, яка реально щодня працює над нашим майбутнім, створюючи, тестуючи та впроваджуючи нові технології.

1-02-03-2015-600-338

Компанія Microsoft поділилася своїми міркуваннями в останньому відео під назвою Productivity Future Vision (“Бачення продуктивності майбутнього”). Будучи продовженням однойменного ролика 2011 року, ця шестихвилинна короткометражка розповідає про життя молодого академіка, що шукає роботу. Зрештою він її знаходить, але за допомогою технологій, яких на даний момент поки не існує.

[ads2] Найбільш витончені, але в той же час, імовірно, і найбільш складні у виконанні високоінтелектуальні цифрові помічники. В одній зі сцен якийсь керівник шукає експерта для вивчення водоростей. Замість того щоб переглядати щось на зразок Pruffi або Headhunter, роботодавець просто запитує комп’ютер про кваліфікацію кандидатів. Цифровий помічник швидко реагує, причому не просто списком навичок, а детальною оцінкою сильних і слабких сторін потенційних працівників.

Сцена досить коротка, але має на увазі, що подібна система повинна володіти приголомшливою складністю і мережевими можливостями. Комп’ютеру потрібно буде вивчити величезні масиви даних і каталогізувати їх на основі чітко визначених критеріїв. Імовірно, це зажадає “хмарного” сервісу, тому локальні пристрої навряд чи зможуть видати необхідну обчислювальну потужність і пам’ять. Жоден з існуючих цифрових помічників поки не володіє такими можливостями.

Читайте також: Наше майбутнє — віртуальна реальність (відео)

Приділяється увага і натільним пристроям на кшталт вигнутого тачскрін-браслета, керованого через обертання зап’ястям. Він виглядає трохи незграбно і, швидше за все, не натякає ні на який новий продукт Microsoft, але демонструє, що компанія вважає натільні пристрої важливою частиною майбутнього.

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button