Земля

Собака заробляє створенням картин

Цього художника відрізняє від всіх інших той факт, що він навіть не народився людиною. Однак цей момент абсолютно не заважає створювати дивовижні полотна. Пес Ньюман створює справжні картини.

1-02-03-2015-600-478

Пса звати Ньюман. Його господиня навчила собаку малювати взимку, щоб вихованець міг вивільняти енергію, коли було занадто холодно, щоб мати можливість бігати на вулиці. Кайді Ґрунховд, яка живе в Міннесоті, поступово вчила Ньюмана малювати. Спочатку вона показала, як слід тримати кисть в пащі. Після того, як вихованець впорався із завданням, Кайді поставила перед ним полотно. Коли пес здогадався, як потрібно торкатися пензлем до полотна, жінка додала фарби.

Читайте також: Як собаки можуть говорити (відео)

Ньюману подобається малювати. Він кожен раз висловлює різні емоції, коли торкається до полотна різними кистями. Втім, на фото видно, наскільки пес захоплений процесом під час створення барвистих полотен.

Деякі з картин Ньюмана виходять настільки хорошими, що Кайди вирішила витягти з творчості собаки користь. Вона почала продавати їх на Etsy, щоб зібрати гроші і пожертвувати їх на допомогу таким же врятованим собакам, як Ньюман. Сторінка, де йде продаж картин, називається Newmansoriginals. Вона запрацювала 23 лютого цього року і, завдяки їй, Кайди вже продала 12 робіт.

А як ви думаєте, ваш вихованець здатний на те, щоб малювати? Чи, може, у нього є інший поки ще не розкритий талант? Чи, може, ви вважаєте, що подібне заняття не здатне принести ніякого задоволення домашньому вихованцеві, будь він собакою, кішкою або іншою тварино?

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button