Фото

Меблі майбутнього, створені на 3D-принтері

Незабаром для придбання нового предмета інтер’єру не потрібно буде відправлятися в магазин, а достатньо буде натиснути всього лише одну кнопку. Пропонуємо огляд найбільш дивних ідей, створених за допомогою 3D-принтера.

(13 фото)


1. Комфортне крісло з губчастою структурою
Дизайнер з Голландії Ліліан ван Даль вважає, що будь-які меблі в першу чергу повинні бути комфортними. Ознайомившись з технологією друку на 3D-принтері, їй прийшла ідея створення найбільш комфортного крісла в світі, здатного приймати форму тіла людини.


2. Така ідея виникла після спостереження за морськими мешканцями з губчастої структурою. І хоча на вигляд крісло виглядає досить крихким, насправді воно досить міцне.


3.


4. Стілець, що продовжує зростати
Технології дійшли до того, що стало можливим створювати меблі з живих організмів. Так голландський вчений Ерік Кларенбик створив незвичайний стілець, розроблений з таких органічних матеріалів, як солома, вода і міцелії грибів.


5. Основним елементом стільця є вегетативна частина грибів, чиї волокна створюють неймовірні візерунки, що нагадують гілки. Купуючи такий стілець, ви зможете спостерігати за тим, як він буде поступово росте.


6. Стілець покритий біопластиком і в деяких місцях грибницами. Хоча на перший погляд у це складно повірити, але виробники запевняють, що такий стілець дуже зручний.


7.


8. Бронзові меблі химерних форм
Ось такі бронзові меблі химерних форм створили дизайнери французької компанії Ventury Paris за допомогою 3D-принтера.


9. Ідея створення оригінального стільця «Ейфель» належить керівнику і власнику меблевої компанії Еммануелю Турейну.


10.


11. Нічна тумба


12. Меблі нового покоління
Ці схожі на старовинну різьблену консоль меблі також були надруковані на 3D-принтері. Для створення свого творіння німецька компанія BigRep використовувала великий принтер BigRep One, призначений для друку текстурних меблів підвищеної складності.


13. В якості сировини використовувалися нейлон, пластик та спеціальний матеріал з тирсою.

Натхнення: daypic.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть