Людина

Медики назвали простий спосіб, що допомагає дітям полюбити овочі

Наукові фахівці реалізували унікальне дослідження, учасниками якого стали 370 школярів.

d6b39ac80d81444f60736bcbc6081b0a

Всі респонденти навчалися у старшій школі. Під час проведення дослідів вчені зафіксували, що підлітки у 4 рази частіше за інших респондентів вибирають овочевий салат на обід у шкільному закладі. За словами експертів, така тенденція пов’язана з тим, що діти самостійно вирощували дані інгредієнти. Слід зазначити, що вивченням отриманих відомостей займалися лікарі з Корнельського університету, а також представники Університету Огайо.

Читайте також: 

Як показали досліди, до того, як стали додавати в салат вирощені школярами овочі, попит на подібні страви був вкрай низьким. Однак, після того, як кухарі почали включати харчові продукти добровольців, бажання з’їсти такий салат на обід зросла в кілька разів. Тепер більше 10% школярів воліють з’їсти саме той салат, до складу якого входять овочі, вирощені респондентами самостійно.

Завдяки таким змінам, рівень споживання корисних товарів істотно збільшився. На думку вчених з Медичного дитячого госпіталю, дана методика допомагає привчити дитину до здорового харчування.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть