Людина

Медики розповіли, як уникнути проблем зі сном після 40 років

За словами вчених, для того, щоб уникнути проблем зі сном після 40 років, необхідно виконувати деякі рекомендації. Наприклад, щоб добре спати, у вечірній час слід відмовитися від використання мобільних телефонів, оскільки синє світло впливає на вироблення мелатоніну.

Медики рассказали, как избежать проблем со сном после 40 лет

З віком у багатьох людей змінюється гормональний фон і виникають проблеми зі здоров’ям. Це може бути пов’язано також з якістю сну вночі. Згідно з відомостями співробітників Національного фонду сну, після 40 років людина повинна відпочивати скільки ж, як і в підлітковому віці. Якщо цього не відбувається, то організм відчуває серйозний стрес, що може призвести до частих головних болів, випадіння волосся й ожиріння.

Медики радять для поліпшення якості сну використовувати аромат лаванди і знімати напругу за допомогою валеріани. Для того, щоб поліпшити кровообіг в ногах після 40 років радять спати в шкарпетках. При цьому, температура в кімнаті повинна бути в межах 15-19 градусів. Якщо вночі турбують напади тривожності, то допоможе сон під теплою ковдрою. Влітку медики радять спати голими, оскільки тіло отримує можливість вільно дихати. Це сприяє зміцненню імунітету і нормалізації гормонального фону.

Крім цього, особливу увагу після 40 років слід приділяти пробудженню. Для мелодії будильника медики радять вибрати спів птахів або тиху композицію. Але відразу з ліжка вставати не потрібно, корисно виконати комплекс рухів на розтягнення.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button