Людина

Технологія, що затримує смерть, може збільшити тривалість життя людини більш ніж на 100 років

Дослідження, проведені Bank of America Merrill Lynch, показали, що розвиток технологій, які уповільнюють смерть, незабаром призведе до збільшення очікуваної тривалості життя людини більш ніж на 100 років.

Згідно зі звітом, написаному аналітиками Merrill Lynch Феліксом Траном і Хаїмом Ізраелем, компанії, що працюють над лікуванням або профілактикою захворювань і уповільненням процесу старіння, забезпечать одні з найкращих інвестиційних можливостей протягом наступного десятиліття.

Антивікові технології, такі як інновації в геномній науці та оздоровчі продукти, які вже створили ринок вартістю 110 мільярдів доларів, і експерти прогнозують, що цей ринок буде коштувати 600 мільярдів доларів до 2025 року.

«Медичні знання будуть подвоюватися кожні 73 дні до 2020 року проти кожних 3,5 (року) в 2010 році, а витрати на геномне секвенування впали на 99,999% з 2003 року», — пишуть аналітики. «Це дозволило новому фронтиру в точній медицині ще більше збільшити тривалість життя, проголосивши про «технологічну революцію».»

Група виділила п’ять ключових учасників, які допоможуть збільшити тривалість і якість життя людини, включаючи геноміку, штучний інтелект, здорове харчування в майбутньому, «амортальність» (несмертність) і «місячну медицину».»

Вивчення геному людини, наприклад, забезпечить » наступне покоління технології редагування генів, що пропонує потенційно революційні досягнення в галузі профілактики і лікування захворювань.

У доповіді зазначалося на секвенування геному компанією Illumina, зокрема, яка грає» важливу роль у сприянні просуванню досліджень захворювань, розробці ліків і створенні молекулярних тестів.»

Компанії «Moonshot medicine», такі як Sangamo, Vertex Pharma і Neurocrine, працюють над революційним лікуванням деяких з найбільш виснажливих захворювань у світі, включаючи хворобу Паркінсона і хворобу Альцгеймера.

Прагнення відтермінувати смерть, також відоме як» амортальність», — це ринок з потенціалом досягти 504 мільярдів доларів до 2025 року.

Амортальність допоможе поліпшити здоров’я і тривалість життя для поліпшення життєвої сили людини, дозволяючи населенню світу жити без хвороб, а не вічно.

Кнопка «Наверх»