Ґаджети

П’ять додатків, які допоможуть піклуватися про здоров’я

Попри браку часу та відсутності абонемента в зал — про себе піклуватися просто необхідно, особливо про своє здоров’я. Гарне самопочуття і здоровий організм — це прямий шлях до успіху в будь-якій справі. Йога теж входить в список речей, які сприяють поліпшенню самопочуття і відсунути стреси на найдальшу полицю. Добре, що зараз в епоху соціальних мереж і просунутих девайсів є корисні додатки, які і стануть головними помічниками у стеженні за здоров’ям. Зверніть увагу на наступні додатки.

Додаток Calm допоможе навчитися контролювати дихальну систему, а ще він буде нагадувати зробити перерву у справах. У цій програмі є навіть тематичні вправи, які спрямовані на те, щоб впоратися зі стресом, підвищити самооцінку і поліпшити свій сон.

Додаток Keep Yoga — це список найбільш простих асан, а також порад та інструкцій, що стосуються йоги. Завдяки цьому додатку можна заощадити на абонементі на йогу. Він допомагає підтримувати тіло і розум, а ще з ним легко освоїти всю базу цього напрямку. Потрібно обрати вправу, і вона автоматично буде збережено в журнал пізніше можна не шукати його, а просто заглянути в список збережень.

Додаток Headspace створено для тих, хто мріє навчитися медитувати і стати спокійніше. Там є певні види медитації — це відносини або сон як приклад. До речі практично весь список є безкоштовним. Вам допоможе приємний голос, і ви будете почувати себе комфортніше.

Додаток Im Pro: Sleep Sounds — він актуальний для людей, у яких є проблеми зі сном. У ньому ви можете вибирати як один, так і декілька приємних звуків і слухати перед сном. Погодьтеся, що слухати музику приємніше ніж рахувати овець або прокручувати негативні думки перед сном. Збережіть музичні доріжки і після прослуховуйте, не витрачаючи часу на пошук.

Всі ж знають, що можна виробити звичку всього за 21 день. Якраз додаток Grow в цьому готове допомогти, там є спеціальний трекер звичок. Так ось в ньому є спеціальне віртуальне дерево, яке починає збільшуватися, коли людина виконує поставлену мету. А ось для закріплення результату знадобиться 21 день і додаток буде кожен день про це нагадувати, а точніше писати, що потрібно сьогодні зробити. Всього парочка додатків допоможуть позбутися від стресу, покращити свій сон і стати спокійніше. Пам’ятайте, що тільки від вас залежить ваше здоров’я, душевний стан і, звичайно ж успіх у всіх починаннях.

Кнопка «Наверх»
Закрыть