Авто

Mercedes-Benz представить «бездротові» електрокари в 2016 році

Планується, що представлена ??не так давно система бездротової зарядки електрокарів з’явиться в гібридах і повністю електричних авто протягом двох років.

Як повідомляє сайт www.livecars.ru, швидше за все, першою моделлю з такою опцією стане седан S500 Plug-in hybrid. Саме на його прикладі і проводилась демонстрація технології журналістам Auto Express.

foto_cikavosti_22.09.2014-04_resized

Система складається з зарядної панелі, підключеної до мережі і вмонтованої в підлогу гаража, і панелі під моторним відсіком автомобіля. Батареї машини заряджаються за допомогою електромагнітної індукції. Для того, щоб повністю зарядити гібридний S-Class бездротовим способом, потрібно всього 2 години.

Читайте також: Новий електрокар для Китаю

Для того, щоб активізувати процес зарядки акумуляторів, водієві знадобиться встановити свій автомобіль на парковці правильним способом. Для того, щоб полегшити цю задачу, Mercedes обладнала седан спеціальною системою допомоги.

Зображення паркувального місця виводиться на дисплей з двома жовтими смугами по краях, між якими потрібно встановити автомобіль. Після того, як машина займе правильне місце, смуги фарбуються в зелений, повідомляючи про початок процесу зарядки.

За словами представників компанії Mercedes-Benz, система повністю безпечна і не зможе нашкодити ні людям, ні домашнім тваринам.

Mercedes працює над технологією індукційної бездротової зарядки спільно з BMW для того, щоб виробити загальний стандарт. Таким чином, в гаражі, обладнаному новою системою, можна буде заряджати як BMW i3, так і Mercedes B-Class Electric Drive.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button