Авто

Нова модель Fisker Automotive вийде через 3 роки

Американський виробник гібридів Fisker Automotive, куплений китайською компанією Wanxiang Group після банкрутства, випустить свою нову модель через три роки. Відповідну заяву зробив глава Wanxiang Group Лю Гуанцзи минулої п’ятниці на зустрічі з журналістами в США.

foto_cikavosti_29.07.2014-013

 

Що за модель готує Fisker – не повідомляється, але швидше за все мова йде про гібридний седан Atlantic. Крім того, нове керівництво має намір організувати виробництво седана Karma на заводі у Фінляндії. «Карма» була єдиною серійною моделлю Fisker до банкрутства і Wanxiang Group сподівається в кінцевому підсумку перенести її складання назад в США, але для цього потрібно, за словами керівника американського підрозділу китайської компанії Піна Ні, «виправити близько 250 багів». Мова йде про проблеми і недоліки, які і привели Fisker до розорення.

Читайте також: Гібридний GT4 — літак майбутнього

Зазначимо, що ще три місяці тому тимчасовий керівник Fisker Automotive Роджер Браун озвучив більш райдужні перспективи. Передбачалося, що випуск Karma відновиться в середині 2015 року, в 2016-му модельний ряд поповнить спортивний універсал Surf, а в 2017-му – той самий седан Atlantic, якому тепер відведена роль другої моделі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button