Авто

Audi в 4 рази збільшить кількість своїх електромобілів

Компанія Audi не планує відмовлятися від взятого колись курсу на глобальну електрифікацію модельного ряду.


Німецькі фахівці збираються додатково активізувати свої зусилля в даному напрямку, анонсувавши ряд планів на майбутнє десятиліття. Раніше повідомлялося, що автокомпанія Audi до 2020 року зробить серійними мінімум три повноцінних авто. Петер Мертенс, який є главою Audi розробок, а також досліджень, заявив, що до середини наступного десятиліття їх кількість збільшиться до 12 екземплярів. І це не рахуючи ще двадцяти електрифікованих версій. Мабуть, мова ведеться стосовно різнокаліберних гібридів.

Audi розраховує зробити сучасні електрокари глобальними моделями, виробляти їх, а також реалізовувати по всьому світу. Руперт Штадлер, який є главою Audi, зазначає, що електромобілі в майбутньому зможуть випускати всі заводи компанії, також включаючи підприємство, розташоване в Мексиці. В даний час офіційно підтверджено намір Audi на своєму заводі на території Бельгії виготовляти електромобілі. Саме там почнуть випускати версії E-Tron Quattro, а також E-Tron Sportback.

На сьогоднішній день поки що відсутні конкретні дані щодо нових розробок. Згідно з припущеннями частина запланованих електромобілів в першу чергу зорієнтують на ринок Китайської Народної Республіки. Є чутки, що має місце також повністю електричний седан, компактний хетч, електрична версія кросовера Audi Q3.

Кнопка «Наверх»