Ґаджети

Microsoft планує радикальне візуальне оновлення Windows

Microsoft вирішила як слід освіжити свою операційну систему і таким чином показати користувачам, що “Windows повертається”.

pixabay.com

Софтверний гігант днями опублікував на своєму сайті вакансію розробника програмного забезпечення в команді Windows Core User Experiences. «Ви будете працювати з нашою ключовою платформою для організації радикального візуального поновлення можливостей Windows. Головне завдання – повідомити нашим клієнтам, що Windows повернулася, і гарантувати, що Windows вважається кращою користувальницькою операційною системою »- говорилося в тексті вакансії, яка незабаром була видалена.

Ходять чутки, що Microsoft планує переробити меню “Пуск”, розділ “Провідник” і вбудовані додатки, щоб зробити інтерфейс всієї системи більш узгодженим і однаковим. Деякі зміни призначеного для користувача інтерфейсу також включатимуть поновлення повзунків, кнопок і елементів управління.

Очікується, що всі зміни в популярній по всьому світу операційній системі компанія впровадить в другій половині цього року.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button