Гумор

Нейромережа перетворить вас на зомбі

За допомогою сайту, створеного Джошем Брауном Крамером з Небраски, США, можна подивитися, як би ви виглядали в разі зомбі-апокаліпсису. Для цього необхідно завантажити свою фотографію на сайт, і нейромережа поєднає обличчя з гримом зомбі.

Makemeazombie!

Веб-сайт використовує генеративно-змагальну нейронну мережу (GAN) – алгоритм машинного навчання, при якому одна з нейромереж зайнята створенням зразків, а інша – відрізняє «правильні» зразки від «неправильних». Таким чином мережі мають протилежні цілі, і між ними виникає гра, в результаті якої виходять вкрай реалістичні зображення.

Розробник Makemeazombie ! використовував в роботі StyleGAN – це розширення GAN, яке дозволяє користувачеві управляти стилем зображення. За словами Крамера, перші шари моделі взяті з генератора людських зображень, а останні шари – з генератора зомбі. Система була навчена на відфільтрованому вручну наборі даних про зомбі, зібраному в основному з Pinterest і Google і включає близько 300 зображень людей в макіяжі зомбі і Гелловіну масках.

В результаті користувач отримує зображення себе в образі зомбі, схоже на вдосконалену версію фільтра з Instagram. Це довелося дуже до речі до сезону Гелловіну, який в цьому році з офлайн-вечірок переміщається в Zoom.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button