Фото

Мікроапартаменти усередині бетонних труб: незвичайний концепт

Гонконгська компанія James Law Cybertecture розробила OPod Tube Housing — концепт бюджетних мікроапартаментів усередині бетонних водопровідних труб.

James Law Cybertecture

Як передає портал Dezeen, в рамках проекту пропонується трансформувати 2,5-метрові бетонні водопровідні труби в апартаменти площею 9,29 кв. м, із заскленими дверима, які можна буде розблокувати за допомогою смартфона.

James Law Cybertecture

Як можна помітити по рендерам, передбачається, що ці незвичайні структури можуть «складатися» одна на іншу і знаходитися, наприклад, в проміжках між будівлями. Такі апартаменти можуть виступати в якості доступного житла, наприклад, для молодих людей в Гонконзі, який зараз переживає серйозну житлову кризу.

James Law Cybertecture

OPod Tube Housing є концептом, проте фірма вже побудувала прототип, щоб показати, як можуть виглядати такі мікроапартаменти. Всередині закруглених бетонних стін є все необхідне для проживання, зокрема невелика кухня, ліжко, полиці, туалет і душ.

James Law Cybertecture

Передбачається, що будівництво одного OPod буде коштувати близько 15 000 доларів, а оренда такого житла обійдеться в місяць приблизно в $410. На даний момент проект знаходиться в експериментальній фазі, однак компанія планує в майбутньому втілити його в життя.

James Law Cybertecture

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button