Фото

NASA отримало перші знімки сонячного зонда Parker Solar Probe

NASA отримало перші знімки, зроблені за допомогою сонячного зонда Parker Solar Probe. Вчені навіть не припускали, що отриманих даних буде в два рази більше, ніж планувалося.

Автоматичний космічний апарат Parker Solar Probe був створений для того, щоб вивчати корону Сонця і процеси, які відбуваються на поверхні зірки. Зонд був запущений ще в серпні 2018 року, і за цей час встиг здійснити два планових польотів навколо світила, зробивши величезну кількість знімків.

Як повідомляється на сайті місії Parker Solar Probe, апарат вже передав у NASA 22Гб інформації, що в два рази більше, ніж припускали отримати вчені. Крім того, фахівці космічного відомства очікують, що в наявності залишається ще 25Гб знімків і відео, які будуть «скачані» найближчим часом.

Всього розробники запланували п’ять польотів зонда навколо Сонця, після чого його місія буде закінчена. За допомогою отриманих пристроєм даних дослідники з NASA сподіваються розгадати не тільки питання з приводу функціонування самої зірки і розподілу температурних режимів на її поверхні, але і наблизиться до розгадки питання виникнення подібних космічних об’єктів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button