Гумор

10 найбільш дивних заборон у світі

Уряд кожної країни намагається затверджувати закони, які спрямовані на захист прав громадян і на поліпшення якості життя країни. Але іноді законодавчі заборони настільки абсурдні, що не викликають у жителів країни жодних емоцій, окрім сміху.

США: заборона на продаж і ввезення в країну Kinder Surprise

З 1938 року і до недавнього часу продаж шоколадних яєць була заборонена у всій Америці. Вважалося, що іграшка, яка знаходиться всередині яйця, потенційно небезпечна, так як дитина може її проковтнути. Заборону погодилися зняти за умови, що жовта капсула, що знаходиться всередині яйця, частково буде видна і зовні, щоб навіть дитина знала, що неїстівну частину продукту необхідно витягнути.

Філіппіни: заборона на всі фільми з участю Клер Дейнс

Американська актриса Клер Дейнс образила владу Маніли своїм висловлюванням про столицю Філіппін. В одному з інтерв’ю Дейнс розкритикувала місто в пух і прах. Образившись, керівництво Маніли розпорядилося заборонити до показу в місті всі фільми за участю актриси.

Сінгапур: імпорт і продаж жуйки

Жувальні гумки в Сінгапурі заборонили в 1992 році. Справа в тому, що проста жуйка стала причиною збою у роботі поїздів у метро. Через деякий час, цей продукт став доступний у продажу, але тільки в аптеках міста.

Малайзія: заборона на одяг жовтого кольору

Заборона на використання жовтого кольору в одязі та аксесуарах має політичне підґрунтя. Справа в тому, що активісти опозиції, які протестували проти нечесних виборів, використовували жовтий одяг, щоб здалеку впізнати свого однодумця.

Австралія: заборона на порно за участю жінок з маленькими грудьми

Австралійський уряд прийняв рішення заборонити показ фільмів для дорослих, в яких знімаються дівчата з дуже маленькими грудьми. На їхню думку, подібне відео може схилити чоловіків до педофілії і спотворити уявлення про те, як виглядають груди дорослої жінки.

Канада: заборона на рекламу і використання дитячих ходунків

На думку канадського уряду, ходунки завдають шкоди не тільки моториці організму, але і створюють проблеми психічного характеру. В цій країні було зафіксовано величезну кількість травм, отриманих під час використання ходунків, що і послужило причиною заборони на використання пристосування.

Великобританія: заборонено вмирати в будівлі парламенту

Людина, яка померла в будівлі Вестмінстерського палацу, повинна бути похований на гроші держави з усіма належними їй почестями. Передбачається, що заборона вмирати в даному місці допоможе уникнути непередбачених витрат.

Китай: заборона на реінкарнацію

Китайський уряд вирішив встановити заборону серед місцевих жителів на переродження. Але якщо вам дуже терміново знадобилося, то можна отримати офіційний дозвіл на реінкарнацію, попередньо пройшовши ряд інстанцій.

Румунія: заборона на настільну гру «Скреббл» (Ерудит)

На початку 80-х років президент Румунії заборонив жителям країни купувати настільну гру «Скреббл». Глава держави послався на те, що гра є антиурядовою і згубною. Сьогодні в Румунії не тільки знято цю заборону, але і утворилася своя федерація гри в «Скреббл».

Японія: заборона на танці в нічних клубах

У зв’язку з тим, що більшість нічних клубів Японії використовувалися як майданчика для проституції, було вирішено заборонити танці в цих місцях. Уряд вважає, що таким чином буде легше контролювати діяльність розважальних закладів. На сьогоднішній день у Японії є нічні клуби, які мають спеціальну ліцензію на танці, але зустріти їх можна не на кожному кроці.

Натхнення: mirfactov.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button