Гумор

Поліція заарештувала мужчину, у якого було 4 дружини, 7 наречених і 5 коханок

Поліції вдалося зловити чоловіка, який спокусив 16 жінок: у 28-річного уродженця Гамбії було 4 дружини, 7 наречених і 5 коханок. Крім того, у темношкірого “Казанови” було четверо дітей, а найближчим часом він стане батьком ще двох.

foto_cikavosti_21.10.2014-07

Недавно австрійській поліції вдалося заарештувати неймовірно успішного спокусника, 28-річного Сонко Тіджана (Sonko Tijan). Багатоженець поставив рекорд за кількістю спокушених ним жінок: у уродженця Гамбії було 4 дружини, 7 наречених і 5 коханок. Сонко зачаровував мешканок Австрії, щоб мати безкоштовне житло, харчування та готівкові грошові кошти, які він брав у борг і ніколи не віддавав.

Читайте також: Тривалість любовних відносин тепер можна розрахувати за допомогою спеціальної формули

Про любовні пригоди африканця стало відомо після того, як він познайомився в барі з Сонею Майер (Sonja Maier). Темношкірий “Казанова” запаморочив жінці голову, і вона вирішила, що це любов з першого погляду. 28-річний чоловік сказав їй, що відчуває те ж саме, і після бурхливого роману довжиною в місяць вони одружилися всупереч порадам сім’ї нареченої.

[ads1] Після року щасливого шлюбу вагітна Соня переглядала Facebook, коли побачила профіль жінки з прізвищем Тіджан, чоловік якої був вражаюче схожий на її чоловіка.

“Спочатку я вирішила, що вони близнюки. Я навіть подумати не могла, що він мені зраджує, – зізнається Майер. – Але чим більше я вивчала сторінку цієї жінки, тим більше розуміла, що тут щось не так. Зрештою я зв’язалася з нею і ми подали заяву в поліцію, коли зрозуміли, що її і мій чоловік – це одна людина. До цього часу він зник”.

Подана австрійками скарга започаткувала розслідування, в результаті якого з’ясувалося, що уродженець Гамбії мав інтимні стосунки з 16 жінками і всі вони вважали себе “єдиною”. Наймолодшій з спокушених ним жінок було 22 роки, а найстаршій – 44. Більшість ошуканих ним дам розповіли поліції про те, що Сонко жив разом з ними, а потім їхав, взявши в борг тисячі євро і коштовності, щоб погасити кредити.

Детективи також виявили, що у африканця було четверо дітей, а дві його “коханих” вагітні.

Поліція заманила багатоженця в пастку за допомогою співробітниці правоохоронних органів, яка відіграла роль самотньої користувачки Facebook, на яку і клюнув “Казанова”.

Читайте також: Людина відчуває справжню любов всього двічі в житті

Після арешту Сонко поліція приступила до пошуків його жертв.

“Ми вважаємо, що постраждалих від його дій жінок набагато більше. Ми опублікували список імен, якими він називався при знайомствах в надії, що зможемо знайти інших жертв “, – повідав журналістам представник поліції Відня.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button