Гумор

Зі шлунка черепахи витягли 915 монет (фото)

У зоопарку для морських черепах у Бангкоку співробітники звернули увагу, що одна з 26 черепах втратила апетит і перестала рухатися. Це могло бути симптомом хвороби, тому тварину негайно відвезли до ветеринарів.

Фахівці кафедри ветеринарії з Чулалонґкорнського університету (Таїланд) визначили, що у 25-річної самки морської черепахи серйозні проблеми зі шлунком і призначали термінову операцію.

Уявіть собі здивування лікарів, коли у шлунку черепахи вони виявили… 915 монет різного номіналу загальною масою п’ять кілограмів! Операція тривала сім годин, але тварину, на щастя, вдалося врятувати. Не дивно, що черепасі після цього дали кличку «Скарбничка». За словами ветеринарів, такий випадок зустрічається їм вперше за всю лікарську практику. Важко уявити, як черепаха змогла проковтнути таку кількість монет.


Зате легко пояснити їх появу в зоопарку. По-перше, туристи, слідуючи безглуздим звичаям, кидають монети в басейни з черепахами, щоб повернутися до Таїланду, а по-друге, місцеві мешканці кидають гроші черепахам, розраховуючи на довголіття (не питайте, чому). Постраждала від власної жадібності Скарбничка залишиться в лікарні на тиждень, після чого відправиться назад в зоопарк.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button