Земля

Місія “Коперник” допоможе будь-якому відстежити глобальний рух грунту по всій планеті

Радіолокаційні зображення, що надаються вдосконаленим радаром з синтезованою апертурою C-діапазону місії Sentinel-1-кращий спосіб відстежувати просадку грунту і пошкодження конструкцій. Тепер вони доступні кожному.

Завдяки європейській екологічній програмі Copernicus і місії радарного супутника Sentinel-1 перша в Європі служба аналізу осідань і руху грунту стала доступна громадськості.

Нова Європейська служба наземного руху, реалізована Європейським агентством з навколишнього середовища, надає безкоштовні і доступні дані про наземний рух всім, хто бажає ними скористатися.

Моделі осідання грунту навколо Болоньї. Фото: Європейське космічне агентство

Грунтуючись на радіолокаційних даних супутника Copernicus Sentinel–1, служба надає інформацію про рух Землі, споруд та інфраструктури в державах-учасниках місії. Його мета – надати користувачам достовірну інформацію про рух в місцевому, регіональному або національному масштабі.

Радіолокаційні зображення, що надаються вдосконаленим радаром з синтезованою апертурою C-діапазону місії Sentinel-1 – кращий спосіб відстежувати просадку грунту і пошкодження конструкцій.

Будь-який рух під нашими ногами — від ледь помітного просідання до раптової появи провалу або обвалу — віщує великі неприємності. Навіть відносно незначне просідання може послабити будівлі та інфраструктуру і призвести до таких проблем, як повені, а в гіршому випадку різке зникнення ділянок землі створює безпосередню загрозу для життя. Моніторинг та прогнозування наших переміщених земель, безумовно, необхідні для прийняття стратегій пом’якшення наслідків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button