Фото

Морж подорожує автостопом по європейському узбережжю. Один раз він навіть «викрав» човен

Морж Уоллі став сьогоденним героєм інтернету. Ще в березні біля берегів Ірландії виявили моржа, який випадково поплив з рідної Арктики, заснувши на айсбергу,що дрейфує. Автостопник відразу ж полюбився місцевим жителям, адже моржі – це досить рідкісні тварини в Ірландії. З 1897 року вони з’являлися біля берегів країни менше ніж 20 разів. Ірландці навіть дали йому ім’я – Уоллі.

Згодом Уоллі почав перевертати й топити човни. Але це не від того, що він хотів нашкодити людям. Річ у тому, що моржі не можуть проводити весь час у воді, їм необхідно відпочивати на поверхнях, наприклад, крижинах або айсберги. Саме в процесі відпочинку Уоллі й віднесло до берегів Ірландії. Щоб морж більше не перевертав човни, місцеві жителі спорудили для нього плавучий «диван».

Одного разу Уоллі розсмішив користувачів мережі, «викравши» один з моторних човнів. Точніше він просто прийняв її за айсберг, тому вирішив відпочити на ній, що здивувало власника судна, який поділився фотографіями моржа, що відпочиває.

Ірландія для Уоллі не стала кінцевою зупинкою, він також уже встиг побувати біля берегів Уельсу. Невідомо, куди автостопник вирішить попрямувати далі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button