Земля

На Фарерських островах вбили 1500 дельфінів. Влада перегляне правила полювання

Влада Фарер перегляне правила полювання на дельфінів після вбивства понад 1 500 особин, йдеться в пресрелізі, опублікованому на сторінці уряду регіону.

Image by Free-Photos from Pixabay

 

 

Раніше, 12 вересня 2021 року, на Фарерських островах пройшло традиційне полювання на атлантичних білобоких дельфінів. Учасники вбили 1 428 особин – це рекордна кількість за всю історію.

На Фарерських островах традиційне полювання на дельфінів дозволена з 1584 року, але бійня у вересні 2021 року була нелегальною, у багатьох її учасників не було ліцензії.

Після бійні в ЗМІ почали публікувати знімки з трупами тварин на пляжі, а серед місцевих жителів почалися протести, і масові обурення поширилися по всьому світу.

“Ми дуже серйозно ставимося до цього питання. Ми пильно вивчимо питання полювання на дельфінів і те, яку роль вона повинна грати в фарерському суспільстві. Уряд вирішив почати перегляд правил, що стосуються вилову атлантичних білобоких дельфінів” – вважає Бардур а Стейг Нільсен, прем’єр-міністра Фарерських островів

В уряді додали, що інцидент з вбивством дельфінів підняв ряд важливих питань, у тому числі про кількість особин, яке дозволяється відловити за один раз, і про методи полювання на них.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button