Технології

Почалися продажі реактивних ранців, вони розганяються до 193 км / год

Почалися продажі першого реактивного ранця JB-11: дві моделі вже купили анонімні військові замовники з Південно-Східної Азії.

Каліфорнійська компанія JetPack Aviation (JPA) кілька років поспіль одна з перших у світі розробляє реактивні ранці з тривалим терміном служби.

Напередодні компанія розповіла, що почалися перші продажі реактивних ранців: два JB-12 вже продали по $400 тис. за штуку анонімному військовому замовнику в Південно-Східній Азії. Товар поставлять в найближчі шість місяців.

У моделі JB-12 є три невеликі турбіни Jetcat з кожного боку: вони розташовані за спиною у формі трикутника. JB-12 важить 48 кг, тому його не можна просто носити на спині. Його максимальна тяга складе 2,34 кН, а максимальна швидкість 193 км / год.

Розробники попереджають, що конструкція реактивного ранця відрізняється від тієї, що показують у фільмах: нову розробку не можна швидко надіти та полетіти куди завгодно.

Не дивлячись на це, новий ранець швидкий, маневровий і може літати на гасовому паливі приблизно в 10-20 разів довше, ніж аналоги на перекису водню.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button