Земля

На Google Maps знайшли невідоме озеро червоного кольору (фото)

Користувач карт Google випадково знайшов зображення криваво-червоного озера. Водойма захована в піщаних пагорбах національного лісу на території США. Раніше озера на цьому місці не було.

Користувач Reddit знайшов озеро незвичайного кольору в Національному лісі Блек-Хілс в Південній Дакоті. Він поділився скріншотом незвичайного природного явища, підписавши знімок: “Я думаю, що знайшов криваве озеро в Південній Дакоті”.

Національний ліс Блек-Хіллз – популярне місце для альпінізму та кемпінгу. Ліс розташований в західній частині штату, де проходить кордон з Вайомінгом. Це місце відоме видобутком золота і виробництвом деревини. Дослідники відзначають, що неправильне управління роботою видобувних систем може поміняти колір водойми.

Коли озеро знаходиться поруч з місцем видобутку корисних копалин, ці операції з високою ймовірністю вплинуть на водойму. За даними Геологічної служби США (USGS), дренаж в шахті утворюється у водоймах в результаті хімічної реакції між водою і сірковмісними мінералами.

Хімічні речовини у воді являють собою сірчану кислоту і розчинене залізо. Речовини виходять у твердому стані, утворюючи червоні, помаранчеві і жовті відкладення, які забарвлюють водойму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button