Відео

На Марсі виявили древні “міста-фортеці” (відео)

Уфологи заявили, що на Марсі раніше існувала стародавня цивілізація. Вони помітили на нових знімках, переданих з Червоної планети, залишки «міст-фортець».

0f059116e6b0f76b75832c0777f2cf4e

Самі знімки були зроблені апаратами NASA, дослідниками поверхні Червоної планети. Прихильники теорій змови заявили, що це неспростовні докази наявності залишків стародавньої культури, а «міста-фортеці» були істотно зруйновані через те, що з моменту створення пройшла величезна кількість часу. Всі, хто входить в число мисливців на анормальні знахідки, зробили монтаж окремих частин знімків рельєфу і оприлюднили ролик в інтернеті.

Фактично, це серія знімків, зроблених апаратом NASA під час проходження над рівнинами недалеко від марсіанського екватора. Частина височин на фото виглядають як розмиті купола, оточені майже круглими кільцями. Відповідні структури були помічені «Елізієм». У соцмережах на відео відреагували по-різному.

Деякі користувачі вирішили відмовитися від пояснень про замерзлу поверхню Червоної планети, яка спровокувала такі зміни рельєфу, і твердо дотримуються версії про древні «міста-фортеці» на Марсі. При цьому найбільш активні заявили, що на Марсі може зустрітися підземна цивілізація.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button