Відео

Ютубер поліпшив ролик, знятий місячним ровером «Аполлона-16»

Подорож по Місяцю в 4K: ютубер осучаснив запис з місячного ровера

За допомогою штучного інтелекту канал Dutchsteammachine поліпшив старий, зернистий ролик, знятий на камеру місяцеходу, до сучасних стандартів.

Останній раз астронавти гуляли по Місяцю в грудні 1972 року, за десятиліття до того, як стали доступні відеокамери високої чіткості. Вони використовували зернисту аналогову плівку з низьким дозволом для запису своїх пригод, що ускладнює занурення в те, що відбувається зараз, коли ми розпещені HD-якістю. Але за допомогою сучасних алгоритмів штучного інтелекту, що дозволили підвищити якість класичних кадрів NASA і збільшити кадрову частоту, ситуація радикально змінюється.

YouTube-канал Dutchsteammachine не так давно завантажив кадри місії «Аполлон-16», що пройшли серйозну обробку. Спочатку знятий на 16-міліметрову плівку зі швидкістю всього 12 кадрів в секунду, цей ролик демонструє перспективу місячного ровера, який прямує до Станції 4, розташованої на краю кратера. Відео було збільшено до дозволу 4К і кращу якість таким чином, що тепер відеоряд рухається зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Все це стало можливо завдяки платформі штучного інтелекту DAIN.

Навіть якщо у вас немає під рукою окулярів віртуальної реальності, ви все одно зможете насолодитися захоплюючим видовищем. Гладка, широкоформатна і чіткіша картинка дозволить на коротку мить відчути себе самим пілотом місячного ровера:

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button