Відео

Всі видалені сцени з «Зоряних воєн»


З нагоди учорашнього подвійного ювілею оригінальної трилогії «Зоряних воєн» (рівнj 38 років з моменту прем’єри «Нової надії», 32 роки з моменту прем’єри «Повернення джедая») – підбірка всіх видалених сцен саги з Blu-ray видання.

Більшу частину віддалених сцен тут займають епізоди з Люком і Біггсом на Татуїні, є також невелике камео Вейдера.

[ads2] Епізод V: Імперія завдає удару у відповідь (1980)


Як виявилося, творці навіть почали знімати присутні в сценарії сцени нападу вамп на базу повстанців – але видно в якийсь момент зрозуміли, що люди в хутряних костюмах явно виглядають не настільки загрозливо, як люди в костюмах штурмовиків. Також ця нарізка цінна тим, що показує найбільший внесок, який С3РО за всі шість фільмів вніс у справу розгрому військ Імперії, а також те, як він запобіг потенційному кровозмішенню. Хоча варто сказати, що на момент початку зйомок те, що Люк і Лея виявляться братом і сестрою, ще не було вирішеним питанням.

Епізод VI: Повернення джедая (1983)


Я досі готовий заприсягтися, що 1990-ті на одній з відеокасет бачив приблизно ось цю сцену де Люк збирає свій світловий меч, включає його, а потім ховає в R2D2. Також цікаво те, що серед віддалених епізодів немає жодної сцени з евоками.

Епізод I: Прихована загроза (1999)


Татуїн, гонки і звичайно ж Джа-Джа Бінкс. А я, якщо чесно, сподівався натрапити тут на який-небудь розширений поєдинок між Дартом Молом і Джедаями.

Епізод II: Атака клонів (2002)


9 з 15 хвилин присвячено дому та сім’ї Падме, решта займають політичний спіч, розслідування Обі Вана і найгуманніший у всій далекій галактиці сепаратистський суд.

Епізод III: Помста ситхів (2005)


А ось нарешті і екшн – правда настільки мультяшний, що не дивно що його вирізали. Також є спроба клонів повалити джедаїв і зрозуміло, політичні інтриги.

Повинен сказати, що особисто на мій погляд цікавість віддалених сцен вийшла прямо пропорційною цікавинкою фільмів: всі вирізані епізоди з оригінальної трилогії (і знову в лідерах «Імперія завдає удар») було дивитися куди цікавіше ніж з трилогії-пріквела, де найбільш цікавий матеріал стосувався «Помсти ситхів» яка з нової трійки мені здається найкращою.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button