Всесвіт

На нових фотографіях Марса уфолог побачив обличчя інопланетянина

Уфологи виявили контури ще одного «марсіанського обличчя». На цей раз обличчя було висічено на вершині гори. Про це повідомило тематичне видання, що займається дослідженнями, пов’язаними з вивченням доказів існування інопланетян.

Дивний об’єкт уфолог Скотт Уорінг виявив, досліджуючи фотографії Марса, на яких був зображений гірський рельєф. На одній із скель дослідник побачив трикутний об’єкт. Пропустивши його через фільтри, він побачив маленьке обличчя з невеликим носом, яскраво вираженими очницями і котячими вухами.

Багато уфологів вважають, що світовий уряд не розповідає про це більшій частині людства. Зокрема вони можуть приховувати факт того, що люди не єдині розвинені істоти в Сонячній системі або ж галактиці. Часто уфологи натикаються на факти, що підтверджують це припущення.

Однак деякі докази зазвичай є лише розігрітою фантазією. Так, перше «марсіанське обличчя», яке побачили на неякісній фотографії, виявилося звичайною горою. Неповторний рельєф, а також гра світла і тіней зробили контури гори схожими на обрис обличчя.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button