Відео

На реактивних ранцях по норвезьких фіордах

Реактивний ранець вже давним-давно існує у фантастиці, але в реальності до його повсюдного поширення ще далеко. Тим не менш, трюки на джетпаках виходять по-справжньому захоплюючими.

Пілот Ів Россі і два його учні Фред Фьюген і Вінс Реффе розвивають те, що вони називають першими кроками до «автономного людського польоту». І ви можете поглянути на їх унікальні експерименти з реактивними ранцями в наступному відео.

Це тізер-трейлер до документального фільму Loft: The Jetman Story. («Вгору: Історія реактивної людини»). Фільм створено спільно з XDubai, і вже в трейлері тріо показує ефектний політ строєм по норвезьких фіордах. Це вкрай ризиковано («якщо щось піде не так, доведеться діяти дуже швидко», — говорить Реффе), але кадри виходить видатні. Також в цьому відео пілоти вперше стартують з землі, а не вистрибують з літака або вертольота, як при зйомці в ОАЕ. Звичайно, платформа для старту розташована фактично над прірвою, але такий бейсджампінг з реактивним ранцем виглядає навіть небезпечніше, ніж стрибок з літака.

Кнопка «Наверх»
Закрыть