Авто

На ринок вийшов електромобіль, який «не треба й заряджати» (фото+відео)

Електромобільні компанія Aptera Motors, яка була закрита в 2011 році, але зараз знову повернулася на ринок, почала прийом замовлень на свій триколісний електромобіль, оснащений сонячною батареєю. За словами Aptera Motors, теоретично цю «машину ніколи не потрібно заряджати».

Якщо ви живете в місті, в якому цілий рік сонячно, електромобіль з сонячними батареями – ідеальний варіант для вас, а коли він не вимагає зарядки … це просто мрія!

Розробкою найбільш енергоефективного автомобіля у світі компанія займається з 2009 року. На жаль, перші спроби обернулися для фірми банкрутством, але засновники Aptera Motors не здалися! Провівши ретельну роботу над помилками, Aptera Motors все-таки змогла представити світові своє дітище – автомобіль Aptera.

Aptera представлена у двох комплектаціях: Paradigm і Paradigm Plus. Дах і капот обох моделей покриті сонячними панелями, що забезпечує запас ходу до 72 кілометрів на день при сонячній погоді! Засновники Aptera Motors відзначають, що деякі люди мало пересуваються по місту, а значить і заряджати автомобіль їм не доведеться.

Aptera

Незвичайний дизайн Aptera, особливо форма кузова, забезпечує коефіцієнт аеродинамічного опору в 0,13 і дозволяє розганятися з 0 до 100 кілометрів на годину практично за 5,5 секунди (в передньопривідній версії, 3,5 секунди в повнопривідній).

Передзамовлення можна було оформити на сайті Aptera Motors, зробивши внесок в 100 доларів, проте на цей час попередній продаж закритий. Вартість моделей варіюється від 25 900 до 46 900 доларів в залежності від версії і комплектації. Початок поставок заплановано на 2021 рік.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments