Авто

Nissan представила в Китаї електромобіль Sylphy Zero Emission

Nissan на Auto China 2018 анонсувала Nissan Sylphy Zero Emission, перший електричний автомобіль Nissan, зроблений в Китаї і для китайських споживачів.

“Нова Sylphy Zero Emission є наступним кроком в нашій стратегії електрифікації Китаю”, – сказав Хосе Муньос , головний виконавчий директор Nissan і голова Комітету по управлінню, який представив модель в Пекіні.

“Нова Sylphy Zero Emission стане першим серійним електромобілем Nissan для китайського ринку і однією з 20 електрифікованих моделей, які ми плануємо впровадити протягом наступних п’яти років”.

Седан був створений у співпраці з партнером Nissan компанією Dongfeng. Він заснований на платформі Nissan Leaf і повинен проїжджати 338 кілометрів за китайським стандартам. Вже відомо, що Sylphy EV повинен мати потужність 80 кВт (передній привід) і максимальну швидкість 144 км / год – значення, які нам дуже знайомі з специфікації старого Leaf.

З іншого боку, Nissan використовує акумулятор нового покоління Leaf. Батарея розміщена за задніми сидіннями — це дозволило зберегти корисний об’єм салону, правда, принісши в жертву частину багажника.

Звичайно, ця модель не є простим симбіозом деталей старого і нового Leaf: вона пропонує велику колісну базу, яка обіцяє більше простору для ніг – важливий критерій для китайських клієнтів. Задня частина Sylphy EV оригінальна, а передня частина практично повторює новий Leaf.

Без сумніву, Китай є прибутковим ринком для Nissan. На початку лютого японці оголосили, що протягом п’яти років вони разом з Dongfeng будуть інвестувати близько 7,6 млрд. Євро на місцевий ринок – велика частина інвестицій буде спрямована на розвиток лінійки електромобілів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments