Екологія

Coca-Cola, PepsiCo і Nestlе стали лідерами пластикового забруднення

Щоб боротися зі злом, треба знати свого ворога в обличчя!

Coca-Cola, PepsiCo і Nestle третій рік поспіль стають лідерами за викидами пластикових відходів. Про це повідомляють представники організації «Звільнися від пластика».

Image by Igor Ovsyannykov from Pixabay

Coca-Cola посіла перше місце у світі за кількістю пластикових відходів. Пляшки компанії були знайдені в 51 країні з 55 вивчених. Торік продукція компанії була виявлена в 37 країнах з 51.

Щорічне дослідження проводиться 15 000 волонтерами по всьому світу, воно показує скільки пластикового сміття доводиться на відомих світових виробників. Цього року активісти зібрали 346 494 пластикових відходів, 63% з яких мали чітке брендування. Логотип Coca-Cola зустрівся на 13 834 пластикових предметах, PepsiCo – на 5 155 і Nestle – на 8 633.

Лідер цієї пластикової гонки, Coca-Cola, вже не раз піддавалася критиці з боку захисників навколишнього середовища. Однак минулого року компанія заявила, що не відмовиться від пластикових пляшок, позаяк вони користуються популярністю у покупців. У березні 2020 року Coca-Cola, PepsiCo, Nestle і Unilever були визнані відповідальними за півмільйона тонн пластикового забруднення в шести країнах, що розвиваються щорічно.

Найпоширенішим видом товару серед пластикового сміття в цьому році були одноразові пакетики, які використовуються для продажу невеликих обсягів продуктів, таких як кетчуп, каву і шампунь, за ними слідували недопалки цигарок, а потім пластикові пляшки.

Після того, як активісти опублікували результати своєї роботи, компанії-лідери випустили прес-релізи, в яких в загальних словах сказали, що працюють над ситуацією, що склалася.

Coca-Cola заявила, що працює над проблемою відходів упаковки в партнерстві з іншими компаніями. Представник PepsiCo зазначив, що фірма вживає заходів щодо боротьби з упаковкою через «партнерство, інновації та інвестиції». А в заяві Nestle сказано, що компанія домагається прогресу в області стійкої упаковки, хоча і визнає необхідність більшого.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button