Відео

На території CERN перед статуєю бога Шиви провели обряд людського жертвопринесення (відео)

Шокуючі звістки надійшли з CERN (Європейський центр ядерних досліджень)- група невідомих у чорних балахонах провела обряд людського жертвопринесення біля статуї індуїстського бога Шиви, офіційно встановленої на території центру у 2004 році.

6c9e05ad1274464ddc6ca74b33eabdd8
Європейський центр ядерних досліджень, де побудований Великий адронний коллайдер, знаходиться біля Женеви, на кордоні Швейцарії та Франції. ВАК є найбільшою експериментальною установкою у світі.

Яким чином групі з 8 людей не тільки вдалося проникнути на територію центру, але і безкарно провести там страшний обряд незрозуміло. Керівництво ЦЕРН заявило, що проводиться розслідування даного інциденту і те, яким чином все це відбулося на ретельно охороняється.

Про те, що трапилося стало відомо після того, як невідомий очевидець події виклав відео обряду в мережу. 8 осіб у чорних плащах провели перед статуєю індуїстського божества Шиви, руйнівником Всесвіту – містичний обряд, в процесі якого сталося вбивство жінки в білому одязі, за допомогою ножа.

Судячи по відображенню знімаючого, у вікні приміщення з якого велася зйомка, він є 9-м учасником групи, так як на відображенні в склі видно, що він також одягнений в чорний балахон.

Керівництво Європейського центру ядерних досліджень (CERN) заявило, що вважає подію інсценуванням людського жертвопринесення на території організації і веде розслідування для встановлення учасників даної події.


Представник CERN заявив, що організація не давала дозволу на зйомку і не буде миритися з подібного роду жартами, які можуть зашкодити репутації наукового центру.


За словами представників ЦЕРН, допуск на територію здійснюється строго по пропусках. Вдень і вночі діє жорсткий пропускний режим і в зв’язку з цим буде проведено внутрішнє розслідування інциденту, але без залучення женевської поліції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button