Відео

На знімках Китаю XIX століття виявлені сліди зниклих цивілізацій

Вивчення знімків Китаю, зроблених в XIX столітті, дозволило вченим зробити нове відкриття про існування на даній території зниклих цивілізацій. Ролик з історичними кадрами нещодавно з’явився на просторах відеохостингу YouTube.

У представленому відео показано пам’ятники стародавньої архітектури, багато з яких зараз можна побачити тільки на архівних матеріалах Китаю. Крім того, вчені, які вивчають кадри XIX століття, прийшли до висновку, що Велика китайська стіна раніше мала інший вигляд, що значно відрізняється від звичного сучасного. Довжина цього пам’ятника стародавньої архітектури, будівництво якого почалося ще в III столітті до н. е., становить понад 9 тисяч кілометрів. Точне призначення розділової стіни з бійницями, «наглядачами» всередину країни, археологам з’ясувати поки так і не вдалося.


Вчені висунули теорію, відповідно до якої пам’ятки архітектури Китаю, закарбовані в XIX столітті, могли створюватися представниками давно зниклих цивілізацій, які проживали на території країни. Фахівці намагаються розгадати секрети стародавніх споруд, але деякі так і залишаться загадкою, оскільки були зруйновані раніше під впливом часу і діяльності людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button