Всесвіт

На знімках з Марса уфологи помітили астронавта

Не так давно на офіційному сайті NASA з’явилися нові знімки з Марса, зроблені за допомогою марсохода Curiosity. Уфологи, які досліджували знімки, помітили на них космонавта в скафандрі, що закріплював обладнання на марсохід.

У Мережі з’явилися повідомлення про те, що уфологам вдалося помітити астронавта на марсохід Curiosity на знімках, опублікованих американським космічним відомством NASA. Фахівці, які досліджували знімки, повідомили, що вже не вперше помічають силует людини на знімках, зроблених на поверхні «Червоної планети».

Вже не раз віртуальні археологи ставили відповідні питання співробітникам NASA, однак вони як і раніше залишаються без відповідей. Безліч любителів, які досліджують фото з Марса, часто знаходять у химерному малюнку рельєфу планети незвичайні об’єкти, але вчені пояснюють дані “знахідки” обманом зору. Деякі уфологи навіть припустили, що насправді вже є такі швидкісні космічні кораблі, які здатні доставити астронавтів на Марс за лічені секунди. Варто відзначити, що представники офіційної науки такі заяви залишають без коментарів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button