Фото

Надкомпактний електрокар Eli Zero: їдемо повільно, але впевнено

«Не лише Tesla» — вважають розробники сітікара особливо малого класу Eli Zero і пропонують жителям мегаполісів поглянути на проект електромобіля в форматі SMART. Чотириколісний транспортний засіб, гроші на випуск якого автори стартапу мають намір отримати за допомогою краудфандінга через Indiegogo, зможе відвезти свого власника на відстань до 140 км від дому.

Правда, варто попередити, що далекі поїздки на Eli Zero виявляться досить затяжним, а іноді навіть недоцільним, виходячи з витраченого часу на підзарядку. На швидкісному шосе Eli Zero і зовсім буде перебувати відвертим аутсайдером. Причина криється в максимальній швидкості міні-електрокара, яка складає всього 40 км/год.

А ось переміщатися по місту в умовах постійних дорожніх заторів і численних світлофорів на маршруті прямування Eli Zero зможе нарівні з іншими учасниками руху. Тим більше, що в населених пунктах більшості європейських міст, а також українських, діє обмеження, що забороняє їхати швидше 50 км/год.

При підключенні до зарядних станцій другого рівня на повну «заправку» Eli Zero піде не більше 4,5 год, в той час як домашня електромережа впорається із завданням за 6 повних годин. Модель Eli Zero з’явиться в двох модифікаціях, що відрізняються ємністю акумуляторної батареї, однак разовим пробігом в 140 км зможе похвалитися лише більш просунута і дорога версія.

Зовні Eli Zero нагадує автомобілі сімейства SMART від концерну Daimler AG. Виглядає двомісний ультракомпактний сітікар цілком презентабельно і навіть футуристично, обіцяючи приковувати до себе погляди оточуючих.

Щоб зробити електрокар як можна легшим, розробниками використовувався алюміній, з якого виготовлений кузов Eli Zero. За запевненням виробника обрані ним конструктивні рішення забезпечили 270-градусний огляд з водійського місця, а також радіус розвороту в межах 7,3 м.

Вартість Eli Zero стане відомою одночасно зі стартом краудфандингової ініціативи на Indiegogo.

Кнопка «Наверх»
Закрыть