Фото

Найбільш небезпечні іграшки з недалекого минулого

Сьогодні основну небезпеку дитячій психіці представляють комп’ютерні ігри, вважається, що вони прищеплюють помилкові цінності. Однак, давайте згадаємо про старі іграшки, що несуть пряму загрозу дитячому організму: від портативної лабораторії з хімікатами до самостріла. Починаєш замислюватися над тим, наслідки чого простіше виправити.

“Мерзенні жуки”. У цьому наборі пропонувалося відлити власні страшилки з не менш страшних токсинів. Вибухонебезпечна суміш стала причиною кількох дрібних пожеж.

“Справжня атомна лабораторія для дітей”. 1951 рік випуску.

Цей специфічний “Набір юного фізика” включав в себе лічильник Гейгера, спинтарископ і електроскоп. У нього навіть були джерела трьох видів радіоактивного випромінювання.

Називалася ця іграшка “Cabbage Patch”. «Фішка» ляльки була в тому, що дитина могла її годувати пластикової їжею, які вона в прямому сенсі пережовувала. Також вона засмоктувала дитячі волосся і пальці. Надто вже травмонебезпечна лялька.

“Набір юного склодува”. До його складу входила пальник і всі підручні матеріали. Все, крім засобів індивідуального захисту.

У цей комплект входив карбід і кульки для стрільби. Принцип роботи був простий: хімікат засипався в задній відсік пістолета, потім туди ж додавали кілька крапель води (або просто туди плювали). Відбувалася хімічна реакція і газ, що виділявся, вистрілював кульку зі стовбура з такою швидкістю, що статистика дитячого травматизму відразу різко зросла.

“Обважений дартс для метання в землю”. З першого погляду цілком невинна штука..

Проте, після надходження більше сотні дітей з подібними пораненнями, іграшку вирішили заборонити.

Іграшка, що стріляє пластиковими снарядами. Як наслідок множинні садна, вибиті очі і один летальний результат: хлопчикові снаряд потрапив в дихальний прохід.

“Вибивала” – саме так прозвали літаючу ляльку, яка в польоті зносила все на своєму шляху.

Матеріал схожий на пластилін добре клеївся, допомагаючи дітям створювати милі фігурки, однак не був призначений для прийому внутрішньо. Діти отримували отруєнням.

І фіналіст травмоопасного списку – дитячий мотоцикл. Приголомшлива копія цього, навіть наслідки від його використання схожі: травми голови та численні переломи.

Натхнення: fototelegraf.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button