Головна / Фото / Найбільш небезпечні іграшки з недалекого минулого

Найбільш небезпечні іграшки з недалекого минулого

Сьогодні основну небезпеку дитячій психіці представляють комп’ютерні ігри, вважається, що вони прищеплюють помилкові цінності. Однак, давайте згадаємо про старі іграшки, що несуть пряму загрозу дитячому організму: від портативної лабораторії з хімікатами до самостріла. Починаєш замислюватися над тим, наслідки чого простіше виправити.

«Мерзенні жуки». У цьому наборі пропонувалося відлити власні страшилки з не менш страшних токсинів. Вибухонебезпечна суміш стала причиною кількох дрібних пожеж.

«Справжня атомна лабораторія для дітей». 1951 рік випуску.

Цей специфічний «Набір юного фізика» включав в себе лічильник Гейгера, спинтарископ і електроскоп. У нього навіть були джерела трьох видів радіоактивного випромінювання.

Називалася ця іграшка «Cabbage Patch». «Фішка» ляльки була в тому, що дитина могла її годувати пластикової їжею, які вона в прямому сенсі пережовувала. Також вона засмоктувала дитячі волосся і пальці. Надто вже травмонебезпечна лялька.

«Набір юного склодува». До його складу входила пальник і всі підручні матеріали. Все, крім засобів індивідуального захисту.

У цей комплект входив карбід і кульки для стрільби. Принцип роботи був простий: хімікат засипався в задній відсік пістолета, потім туди ж додавали кілька крапель води (або просто туди плювали). Відбувалася хімічна реакція і газ, що виділявся, вистрілював кульку зі стовбура з такою швидкістю, що статистика дитячого травматизму відразу різко зросла.

«Обважений дартс для метання в землю». З першого погляду цілком невинна штука..

Проте, після надходження більше сотні дітей з подібними пораненнями, іграшку вирішили заборонити.

Іграшка, що стріляє пластиковими снарядами. Як наслідок множинні садна, вибиті очі і один летальний результат: хлопчикові снаряд потрапив в дихальний прохід.

«Вибивала» – саме так прозвали літаючу ляльку, яка в польоті зносила все на своєму шляху.

Матеріал схожий на пластилін добре клеївся, допомагаючи дітям створювати милі фігурки, однак не був призначений для прийому внутрішньо. Діти отримували отруєнням.

І фіналіст травмоопасного списку – дитячий мотоцикл. Приголомшлива копія цього, навіть наслідки від його використання схожі: травми голови та численні переломи.

Натхнення: fototelegraf.ru