Технології

Надзвуковий літак літатиме зі швидкістю 2 000 км/год і перетне океан за 3,5 години (фото)

Overture оснастять безшумними двигунами і першою в світі автоматизованою системою шумозаглушення.

Компанія Boom Supersonic представила вражаючі дизайнерські зображення надшвидкісного літака Overture. Також вона уклала угоди з United Airlines і Japan Airlines на покупку розроблюваних моделей.

Boom Supersonic

Згідно із заявою компанії, Overture буде літати в два рази швидше сучасних авіалайнерів і зможе долетіти з Нью-Йорка до Лондона всього за 3,5 години. Boom Supersonic вперше представила оновлення літака Overture на міжнародному авіасалоні в Фарнборо.

Boom Supersonic

Компанія, що базується в Колорадо, заявляє, що Overture зможе перевозити від 65 до 80 пасажирів і буде літати зі швидкістю 1,7 Маха (близько 2 000 км/год). Літак також буде працювати на 100-відсотковому екологічно чистому авіаційному паливі (sustainable aviation fue, SAF). Його застосування скорочує викиди парникових газів і має низький вуглецевий слід. Паливо отримують шляхом перетворення біомаси або неорганічних компонентів.

Згідно з планами компанії, літак запустять у виробництво до 2024 року.

Boom Supersonic

Новий дизайн відрізняється від попередніх версій. Літак буде перевозити менше пасажирів. Щоб зробити модель більш тихою і ефективною, інженери скоротили кількість пасажирських місць.

Overture буде оснащений безшумними двигунами і першою в світі автоматизованою системою шумозаглушення. Він буде видавати приблизно стільки ж шуму, що і звичайні комерційні моделі під час зльоту. Однак над поверхнею Землі він зможе літати на швидкості менше 1 Маха.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button