Технології

Вчені: Деревина з поліпшеними властивостями може стати замінником сталі

Вчені повідомили, що поліпшена за своїми властивостями деревина цілком може стати замінником сталі. До такого висновку прийшли американські фахівці.

Вчені, які працюють в університеті Меріленда, оприлюднили розробку методу, слідуючи якому, деревина отримає міцніші показники, в порівнянні зі сталлю.

При цьому деревина відносно метала буде цілком надійною. Новаторський метод обробки дозволить збільшення і жорсткості і міцності цього матеріалу в 10 разів. Спосіб обробки деревини стане цілком «природним». Як повідомили винахідники, міцність дерев’яних виробів при їх новому способі обробки може стати вищою, ніж навіть у титанових сплавів.

Відомо, що у нового матеріалу показники стануть близькими до тих, що демонструє вуглеводневе волокно. При цьому вартість випуску даного продукту стане значно нижчою. Нові конструкції дозволять вченим створювати більш легкі вироби не з меншою міцністю.

Особливу увагу дослідники звертають на те, що їх універсальний метод дозволяє обробку будь-якої деревини, показники якої по міцності стануть ідентичними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button