Головна / Фото / Найбагатші зірки у віці до 30 років за версією Forbes (фото)

Найбагатші зірки у віці до 30 років за версією Forbes (фото)

Окрім того що вони молоді, симпатичні і знамениті – так вони ще й багаті! У рейтинг журналу Forbes увійшли знаменитості, які не досягли 30 років, і при цьому заробили за рік суму, що перевищує 28.5 млн доларів.

10. Джордан Спайет

Заробив: 53 млн доларів.

Джордан, висхідна спортивна зірка на поле для гольфу, став наймолодшим чемпіоном в США з 1923 р. – йому всього 23 роки! Свої мільйони Jordan заробив, уклавши контракти з великими брендами – Under Armour (виробництво спортивного одягу), Titleist (товари для гольфу) і Coca-Cola.

10. Кем Ньютон

Дохід: 53 млн доларів.

Десяте місце з Джорданом ділить Кем – професійний гравець в американський футбол, якому виповнилося 27 років. Нещодавно Кему вдалося отримати новий контракт з клубом Carolina Panthers, який дозволить йому заробити 103.8 млн за п’ять років. Непогано, непогано. Однак Кем, як хороший спортсмен, не закидає всі м’ячі в одні ворота – ще в активі у нього високооплачувана робота з тими ж Under Armour, а ще шоу на каналі Nickelodeon.

9. Уїкнд

Стан: 55 млн доларів.

26-річний Уїкнд почав з’являтися на музичній сцені недавно, але швидко завойовує популярність. В серпні 2015 року він був на чолі світових чартів з альбомом Beauty Behind the Madness. А ще продав світовий тур з самим собою.

8. Кевін Дюрант

Заробив: 56 млн доларів.

Кевін регулярно стає найрезультативнішим гравцем регулярного чемпіонату, але не тільки результативність принесла йому мільйони – це зробив контракт з фірмою Nike. Контракт був укладений в 2014 році і обіцяє 28-річному Кевіну суму в 300 млн доларів за десять років. Це найбагатший учасник Олімпіади в Ріо.

7. Новак Джоковіч

Дохід: 56 млн доларів.

Гонорари 29-річної зірки тенісу ясно показують, хто тут головний на полі. За останні 5.5 років Джоковіч заробив 82 млн доларів і 11 разів виграв «Великий шолом». У 2015 році Новак став першим тенісистом, який отримав 20 млн призових грошей за сезон. А ще в скарбничку сербського спортсмена падають грошики від контрактів з Uniqlo, Adidas, Head і іншими.

6. Джастін Бібер

Дохід: 56 млн доларів.

Герою мрій дівчаток-підлітків, Джастіну всього 22 роки – і він став наймолодшою знаменитістю з представлених у рейтингу найбагатших зірок, які не досягли тридцятиріччя. Заробляє собі на чорну ікру, виступаючи з концертами по всьому світу, приторговуючи сувенірною продукцією з самим собою і уклавши контракти з брендами начебто Calvin Klein.

5. Ріанна

Заробила: 75 млн доларів.

У Ріанни в активі 21 сингл, які увійшли в топ-5 чартів по всьому світу (до речі, як і у Елвіса Преслі). Але не тільки музикою єдиною прибавляються гонорари Ріанни – ще у 28-річної співачки укладені контракти з Dior, Puma і Samsung.

4. Адель

Дохід: 80.5 млн доларів.

Схоже, Адель – єдина з представлених в рейтингу музикантів, яка насправді заробляє свої мільйони голосом. Більше половини від отриманих нею за рік грошей становить дохід від пісень. А за концерт 28-річна співачка збирає буквально по мільйону доларів.

3. Ліонель Мессі

Дохід: 81.5 млн доларів.

Хоча 29-річний аргентинець третій у списку, але серед атлетів в світі по доходах він поступається тільки Роналду. А все завдяки контрактам, укладених з брендами на кшталт Adidas Gatorage. Однак для Ліонеля на горизонті починають згущатися хмари: в іспанському суді його визнали винним у податковому шахрайстві і засудили до в’язниці. Звичайно, Мессі в тюрмі сидіти не захотів, подав на апеляцію і справа поки що в стадії розгляду.

2. One Direction

Заробили: 110 млн доларів.

Друге місце в списку молодих, багатих і знаменитих ділять між собою відразу чотири хлопця – учасники групи One Direction. Навіть відхід одного з учасників, Зейна Маліка, не завадив їм під час туру під назвою Road Again зібрати більш ніж 200 млн доларів.

1. Тейлор Свіфт

Дохід: 170 млн доларів.

І на першому місці топ-10 найбагатших знаменитостей до 30 років з великим відривом виявилася 26-річна співачка Тейлор Свіфт. Це найбільш високооплачувана співачка 2016 року не тільки серед тих, хто не досягли 30 років, але і в світі. За турне «1989» вона заробила в цілому 250 млн доларів. А ще у неї укладені контракти з Diet Coke, Keds і Apple.

Натхнення: basetop.ru

 
comments powered by HyperComments