Земля

Найпотворніша рептилія на Землі жила в Китаї

Палеонтологам вдалося знайти рештки найпотворнішої рептилії на Землі на території Китаю. Наукові фахівці відкрили кілька раніше невідомих видів парейазаврів, передає наукове видання Linnean Society Zoologіcal Journal.

Китайським науковим фахівцям вдалося відкрити шість раніше невідомих видів парейазаврів на території провінцій Шаньсі і Шенсі. Дане відкриття палеонтологам вдалося зробити завдяки аналізу скам’янілостей, виявленим кілька років тому на даних територіях.

Науковий фахівець Майк Бентон з Брістольського університету, зазначив, що парейазаври були найбільшими і незвичайними серед інших рослиноїдних рептилій. Розмірами вони були схожі з коровами або бегемотами і харчувалися переважно рослинами. Голови і спини цих рептилій були покриті кістяною бронею, шишками і горбами. Будова їхнього тіла і анатомічні особливості робили парейазаврів незграбними і неповороткими рептиліями.

Але, незважаючи на їх незграбність і невелику швидкість пересування, даним рептиліям вдалося поширитися практично по всій Пангеї, яка об’єднювала всі сучасні материки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button